⚽ LIVE Johor DT vs Selangor FC  1–0 · Minit 61 ⚽ Liverpool vs Arsenal  1.90 / 3.40 / 2.05 · Malam ini 22:00 ⚽ LIVE Kedah FC vs Perak FC  0–0 · Minit 38 ⚽ Real Madrid vs Barcelona  2.05 / 3.25 / 1.88 · Esok 03:00 ⚽ Man City vs Chelsea  1.75 / 3.60 / 2.30 · Ahad 20:00 ⚽ Tahniah Amirul K., KL — Menang RM 4,200 dari parlay EPL! ⚽ Bayern Munich vs Dortmund  1.85 / 3.50 / 2.10 · Sabtu 23:30 ⚽ LIVE Pahang FC vs Sabah FA  1–2 · Minit 74 ⚽ PSG vs Marseille  1.65 / 3.70 / 2.80 · Isnin 02:45 ⚽ Tahniah Rohani S., Penang — RM 7,800 dari Liga Super parlay! ⚽ LIVE Johor DT vs Selangor FC  1–0 · Minit 61 ⚽ Liverpool vs Arsenal  1.90 / 3.40 / 2.05 · Malam ini 22:00 ⚽ LIVE Kedah FC vs Perak FC  0–0 · Minit 38 ⚽ Real Madrid vs Barcelona  2.05 / 3.25 / 1.88 · Esok 03:00 ⚽ Man City vs Chelsea  1.75 / 3.60 / 2.30 · Ahad 20:00 ⚽ Tahniah Amirul K., KL — Menang RM 4,200 dari parlay EPL! ⚽ Bayern Munich vs Dortmund  1.85 / 3.50 / 2.10 · Sabtu 23:30 ⚽ LIVE Pahang FC vs Sabah FA  1–2 · Minit 74
Odds Dikemas Kini Masa Nyata

Bola Sepak Sone 970 — Bertaruh Liga Super Malaysia, EPL & Liga Eropah Terbaik

Dari perlawanan Liga Super Malaysia yang kita ikut setiap minggu, hingga malam-malam besar EPL dan El Clásico — sone 970 tawarkan odds kompetitif, in-play langsung dan lebih 800 perlawanan bola sepak setiap bulan.

18+ sahaja. Judi boleh menyebabkan ketagihan. Bermainlah dengan bertanggungjawab.

LIVE
Liga Super Malaysia · Minit 61
Perlawanan Utama
Johor DT
1 – 0
Selangor FC
JDT Menang1.70
Seri3.20
Selangor2.50
Mesra Mudah Alih Bayar dalam RM SSL 256-bit
800+Perlawanan Sebulan
60+Liga Disokong
In-PlayPertaruhan Langsung
RM2Taruhan Minimum
sone 970

Perlawanan Bola Sepak Hari Ini

Semak odds terkini dan bertaruh pada perlawanan pilihan anda di sone 970 — dikemas kini setiap beberapa minit.

Liga Super Malaysia
LIVE · Minit 61
Johor Darul Ta'zim
1 – 0
Selangor FC
JDT Menang1.70
Seri3.20
Selangor2.50
Liga Super Malaysia
LIVE · Minit 38
Kedah FC
0 – 0
Perak FC
Kedah Menang1.55
Seri3.50
Perak Menang2.90
Liga Super Malaysia
LIVE · Minit 74
Pahang FC
1 – 2
Sabah FA
Pahang Menang3.10
Seri3.80
Sabah Menang1.45
Liga Premier Malaysia
Malam ini · 20:45
Terengganu FC II
VS
Sarawak United
Terengganu Menang2.20
Seri3.10
Sarawak Menang1.80
English Premier League
Malam ini · 22:00
Liverpool FC
VS
Arsenal FC
Liverpool1.90
Seri3.40
Arsenal2.05
English Premier League
Ahad · 20:00
Man City
VS
Chelsea
Man City1.75
Seri3.60
Chelsea2.30
English Premier League
Sabtu · 22:30
Man United
VS
Tottenham
Man United2.40
Seri3.20
Tottenham1.72
La Liga Sepanyol
Esok · 03:00
Real Madrid
VS
FC Barcelona
Real Madrid2.05
Seri3.25
Barcelona1.88
La Liga Sepanyol
Sabtu · 22:15
Atletico Madrid
VS
Sevilla
Atletico1.68
Seri3.55
Sevilla2.75
Bundesliga Jerman
Sabtu · 23:30
Bayern Munich
VS
Borussia Dortmund
Bayern1.85
Seri3.50
Dortmund2.10
UEFA Champions League
Rabu · 03:00
PSG
VS
Inter Milan
PSG1.95
Seri3.30
Inter2.00

Odds di atas adalah untuk ilustrasi dan dikemas kini secara berkala. Log masuk untuk melihat odds penuh dan terkini bagi semua 60+ liga.

sone 970

Liga Bola Sepak yang Kami Sokong

Sone 970 merangkumi liga tempatan Malaysia dan liga terkemuka dunia dalam satu platform.

Liga Super Malaysia

Perlawanan liga tertinggi negara — semua pasukan dari JDT hingga Sabah FA tersedia dengan odds kompetitif.

Liga Tempatan
Liga Premier Malaysia

Peringkat kedua bola sepak Malaysia — penuh dengan kejutan dan perlawanan sengit yang sukar diramal.

Liga Tempatan
English Premier League

Liga paling popular di Malaysia — setiap hujung minggu penuh aksi dari 20 pasukan terbaik England.

Liga Eropah
La Liga Sepanyol

Rumah kepada El Clásico, Real Madrid dan Barcelona — drama dan kemahiran di setiap perlawanan.

Liga Eropah
Bundesliga Jerman

Liga dengan gol paling banyak di Eropah — Bayern Munich, Dortmund dan pasukan-pasukan penuh semangat.

Liga Eropah
UEFA Champions League

Pentas terbesar bola sepak dunia — perlawanan malam Eropah yang paling mendebarkan sepanjang musim.

Antarabangsa
Piala AFF & AFC

Kejohanan bola sepak Asia Tenggara dan Asia — peluang terbaik untuk sokong Harimau Malaya di pentas regional.

Asia & ASEAN
Serie A & Ligue 1

Liga Italy dan Perancis dengan pasukan-pasukan besar seperti Juventus, AC Milan, PSG dan Monaco.

Liga Eropah

Kedudukan Liga Super Malaysia — Terkini

Ikuti perkembangan Liga Super Malaysia dan gunakan maklumat ini untuk membuat keputusan pertaruhan yang lebih bijak di sone 970.

# Pasukan M M S K Gol Mata Bentuk
1 Johor Darul Ta'zim 18 14 3 1 +28 45 MMSMM
2 Selangor FC 18 11 4 3 +16 37 MKMMS
3 Kedah FC 18 10 4 4 +11 34 MMKSM
4 Terengganu FC 18 9 5 4 +9 32 SMMKS
5 Perak FC 18 8 5 5 +5 29 KMSMK
6 Sabah FA 18 7 5 6 +2 26 MSKMM
7 Pahang FC 18 6 4 8 –3 22 KKMSK
8 Negeri Sembilan FC 18 4 4 10 –8 16 KSKKS

Jadual ini adalah anggaran untuk tujuan ilustrasi. M = Menang, S = Seri, K = Kalah.

sone 970

Jenis Pertaruhan Bola Sepak di Sone 970

Lebih dari sekadar 1X2 — ketahui semua pilihan pertaruhan yang tersedia untuk memaksimumkan peluang anda.

1X2 (Menang / Seri / Kalah)

Jenis pertaruhan paling asas dan popular. Pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan tamu menang (2). Sesuai untuk pemula dan veteran.

Handicap Asia

Jenis pertaruhan yang menghapuskan kemungkinan seri dengan memberi kelebihan gol kepada pasukan yang lebih lemah. Sangat popular di Malaysia kerana memberikan nilai odds yang lebih baik.

Over / Under (Jumlah Gol)

Bertaruh sama ada jumlah gol dalam sesuatu perlawanan akan melebihi (Over) atau kurang daripada (Under) nilai yang ditetapkan — biasanya 2.5, 3.5 atau 4.5 gol.

Parlay / Akumulator

Gabungkan 2 hingga 12 pertaruhan dalam satu tiket untuk gandakan pulangan anda. Semua pilihan mesti betul untuk menang, tapi gandaan odds boleh hasilkan kemenangan besar dari modal kecil.

In-Play (Pertaruhan Langsung)

Masuk pertaruhan semasa perlawanan sedang berjalan. Odds berubah mengikut masa, skor, dan perkembangan permainan — peluang terbaik bagi pemain yang menonton secara langsung.

Skor Tepat

Cuba ramal skor tepat perlawanan — contohnya 2-1 atau 0-0. Odds sangat tinggi kerana sukar diramal, tapi kemenangan boleh ganda belasan kali modal anda.

Pencetak Gol Pertama / Pada Bila-Bila Masa

Pilih pemain yang akan mencetak gol pertama atau gol pada bila-bila masa dalam perlawanan. Bertuah dengan pilih Ronaldo, Messi, atau striker Liga Super kegemaran anda.

Kedua-dua Pasukan Jaringkan Gol (BTTS)

Bertaruh sama ada kedua-dua pasukan akan berjaya menjaringkan gol dalam perlawanan tersebut. Popular untuk perlawanan dengan penyerang tajam di kedua-dua belah.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di Sone 970

Empat langkah sahaja — dari daftar hingga pertaruhan pertama anda.

1
Daftar Akaun

Klik "Daftar", isi nama pengguna, kata laluan dan nombor telefon. Sahkan OTP — siap dalam masa kurang dari 60 saat.

2
Buat Deposit

Isi kredit akaun melalui DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, atau FPX. Minimum RM30 sahaja.

3
Pilih Perlawanan

Layari senarai perlawanan bola sepak, pilih liga dan perlawanan, klik pada odds yang anda mahu, kemudian masukkan jumlah taruhan.

4
Terima Kemenangan

Jika pertaruhan anda menang, bayaran diproses dalam masa beberapa minit — terus ke e-wallet atau akaun bank anda dalam RM.

Bola Sepak dan Sone 970 — Kenapa Ramai Peminat Malaysia Memilih Kami

Bagi ramai rakyat Malaysia, bola sepak bukan sekadar sukan — ia sebahagian dari kehidupan hujung minggu. Sama ada menjerit depan TV tengok Liverpool berlawan Arsenal pada waktu malam, atau bergegas ke stadium tengok Johor DT beraksi, perasaan itu sukar digantikan. Di sone 970, kami faham itu. Itulah sebab platform kami dibina bukan sahaja untuk menyediakan odds bola sepak yang kompetitif, tapi untuk memberi pengalaman yang benar-benar berasa dekat dengan jiwa pemain Malaysia.

Kelebihan pertama yang pemain sering sebut apabila bercakap tentang sone 970 ialah liputan Liga Super Malaysia yang lengkap. Platform antarabangsa biasanya hanya fokus kepada liga Eropah dan mengabaikan liga tempatan — tapi kami tahu ramai pemain Malaysia paling teruja pertaruh pada pasukan tempatan mereka sendiri. Setiap perlawanan Liga Super Malaysia dan Liga Premier Malaysia tersedia di sone 970 dengan odds yang dikemas kini secara masa nyata, termasuk pertaruhan in-play semasa perlawanan sedang berlangsung.

EPL di Sone 970 — Pengalaman Malam Sabtu yang Berbeza

English Premier League adalah liga paling popular di Malaysia tanpa pertikaian. Setiap Sabtu dan Ahad malam, berjuta-juta rakyat Malaysia akan terjaga sehingga larut malam mengikuti perlawanan dari England. Di sone 970, kami menyediakan pengalaman yang melengkapkan momen tersebut — odds 1X2, handicap Asia, over/under, skor tepat dan pertaruhan in-play semuanya tersedia untuk setiap perlawanan EPL, dari perlawanan utama hingga pertandingan peringkat bawah jadual.

Margin odds EPL di sone 970 dikekalkan antara 2.5% hingga 4% — lebih rendah berbanding banyak platform lain. Ini bermaksud pulangan yang anda terima lebih baik, terutama jika anda pemain yang kerap bertaruh. Dalam tempoh sebulan bertaruh EPL secara aktif, perbezaan margin ini boleh menghasilkan perbezaan beberapa ratus ringgit dalam poket anda.

Pertaruhan In-Play — Cara Pemain Berpengalaman Bermain

Ramai pemain baru hanya bertaruh sebelum perlawanan bermula (pre-match). Tapi pemain berpengalaman tahu bahawa pertaruhan in-play — atau pertaruhan langsung semasa perlawanan berjalan — boleh memberikan nilai yang jauh lebih baik jika anda tahu apa yang anda cari.

Bayangkan senario ini: anda menonton perlawanan Liga Super Malaysia dan mendapati pasukan jemputan sedang menekan kuat pada babak kedua walaupun mereka ketinggalan 0-1. Pemain kunci tuan rumah nampak keletihan, dan penjaga gol tuan rumah baru buat dua penyelamatan susah berturut-turut. Dalam situasi sedemikian, odds pasukan jemputan untuk menyamakan kedudukan mungkin masih di tahap yang menarik — dan pengalaman menonton anda memberi anda kelebihan maklumat berbanding pasaran. Di sone 970, odds in-play dikemas kini setiap beberapa saat dan boleh diakses terus dari telefon anda.

Notis Dasar Privasi Sone 970: Semua aktiviti pertaruhan bola sepak dan maklumat peribadi anda di sone 970 dilindungi sepenuhnya mengikut Dasar Privasi kami. Kami menggunakan enkripsi SSL 256-bit dan tidak berkongsi data anda dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda.

Parlay — Strategi Untung Besar dari Modal Kecil

Pertaruhan parlay atau akumulator adalah pilihan popular di kalangan pemain Malaysia yang ingin tingkatkan potensi kemenangan mereka tanpa perlu menambah banyak modal. Caranya mudah: anda pilih beberapa perlawanan sekaligus — contohnya JDT menang, Liverpool menang, dan Real Madrid menang — dan gabungkan semua pilihan dalam satu tiket pertaruhan. Odds semua perlawanan digandakan bersama, menghasilkan pulangan yang jauh lebih tinggi daripada bertaruh secara berasingan.

Contoh praktikal: jika anda pertaruhkan RM50 pada parlay tiga perlawanan dengan odds 1.80 setiap satu, gandaan odds keseluruhan ialah 1.80 × 1.80 × 1.80 = 5.83. Ini bermaksud kemenangan RM291.50 dari modal RM50. Risikonya ialah semua perlawanan mesti betul — tetapi bagi ramai pemain Malaysia yang yakin dengan penilaian mereka, parlay adalah cara yang menarik untuk tingkatkan pulangan. Di sone 970, parlay boleh digabungkan dari 2 hingga 12 perlawanan.

Deposit dan Pengeluaran yang Mudah

Sone 970 menyokong semua kaedah pembayaran tempatan Malaysia yang utama — DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, dan FPX internet banking melalui Maybank2u, CIMB Clicks, RHB Now, Hong Leong Connect dan bank-bank tempatan yang lain. Semua transaksi dalam Ringgit Malaysia (RM), tiada yuran tersembunyi, dan pengeluaran kemenangan biasanya diproses dalam masa 5 hingga 15 minit sahaja untuk e-wallet. Kemudahan ini menjadikan sone 970 pilihan utama bagi pemain bola sepak yang mahukan pengalaman bertaruh yang lancar dari mula hingga akhir.

sone 970

Soalan Lazim — Bola Sepak Sone 970

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain bola sepak kami.

Sone 970 menyokong lebih 60 liga bola sepak dari seluruh dunia, termasuk Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, English Premier League, La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Italy, Ligue 1 Perancis, UEFA Champions League, UEFA Europa League, Piala AFF, Piala AFC dan banyak lagi. Liga tempatan Malaysia mendapat liputan penuh termasuk semua perlawanan rasmi Liga Super dan Liga Premier dengan odds in-play yang dikemas kini secara masa nyata.

Handicap Asia (HA) adalah jenis pertaruhan yang menghapuskan kemungkinan seri dengan memberi kelebihan gol kepada pasukan yang lebih lemah. Contohnya, jika JDT diberi handicap -1.5, bermakna JDT mesti menang dengan lebih dari satu gol untuk pertaruhan anda menang. Berbeza dengan 1X2 di mana anda boleh bertaruh pada seri, HA hanya ada dua pilihan — menjadikan setiap pilihan lebih kurang 50/50 dalam teori. Ini menghasilkan odds yang lebih baik dan lebih mudah diramal untuk banyak perlawanan. Di sone 970, HA tersedia untuk kebanyakan perlawanan bola sepak utama.

Ya, sone 970 menyediakan pertaruhan in-play (langsung) untuk kebanyakan perlawanan bola sepak utama. Anda boleh memasuki pertaruhan semasa perlawanan sedang berjalan, dengan odds yang dikemas kini setiap beberapa saat mengikut perkembangan permainan. Ciri ini boleh diakses terus dari telefon pintar anda — Android atau iPhone — tanpa perlu muat turun sebarang aplikasi. Pastikan anda sudah log masuk dan ada kredit dalam akaun untuk mula bertaruh langsung.

Taruhan minimum untuk pertaruhan bola sepak di sone 970 adalah serendah RM2 bagi kebanyakan jenis pertaruhan. Had taruhan maksimum berbeza mengikut jenis pertaruhan, liga, dan status akaun anda — ahli VIP menikmati had yang lebih tinggi. Deposit minimum ke akaun adalah RM30, dan anda boleh membuat deposit melalui DuitNow, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, atau FPX internet banking dalam Ringgit Malaysia.

Sedia untuk Bertaruh Perlawanan Bola Sepak Kegemaran Anda?

Daftar di sone 970 sekarang, tuntut bonus selamat datang sehingga RM 1,888 dan mula nikmati odds bola sepak terbaik Malaysia — Liga Super, EPL, El Clásico dan lebih banyak lagi.

18+ sahaja. Judi boleh menyebabkan ketagihan. Bermainlah dengan bertanggungjawab. Ketahui lebih lanjut.

English